Něco o mně

Něco o mně

Jistě Vás zajímá, komu se budete vkládat do rukou..:-) Ráda Vám tedy vyhovím a napíši něco o sobě.

Jmenuji se Yvona Horská a jsem obklopena nádhernou rodinou a přáteli.

Cesta mým životem vedla různými stezkami. Ačkoliv jsem vždy inklinovala k alternativnímu způsobu vnímání života, studie mě vedly spíše technickým zaměřením až k inženýrskému titulu.

Nějaký čas jsem pracovala jako stavební projektantka, ale stále jsem cítila, že mi toto povolání nepřináší naplnění. a tak jsem hledala..

Věnovala jsem se józe a zajímala se o východní filozofii, absolvovala kurzy Silvovy metody, kdy jsem objevila sílu myšlenky, práci s podvědomím a využívání obou mozkových hemisfér.

Naučila jsem se posilovat energetický systém našeho těla prostřednictvím Tai-či a  Čchi-kungu.

Prošla jsem Transformační školou Reiki a byla zasvěcena do I., II. a III. stupně. Při studiu této školy jsem se také naučila thajské masáže a hara masáže.

Mé kroky pak dále směřovaly ke studiu Univerzity duchovního vzdělávání, vědomé cesty životem, cesty bezpodmínečné lásky.

A to jsem již začala plně vnímat, že právě práce s léčivou energií a její předávání jiným lidem je mým životním posláním.

Začala jsem studovat aromaterapii, přírodní způsob ošetření. Díky naší dceři jsem prošla školou rodičovství a zaměřila se na práci s miminky.

Vše se propojovalo a tak jsem po mateřské dovolené přirozeně přešla do světa masáží, terapií a vůní olejíčků.

Objevila jsem Cestu od Brandon Bays a práci s našimi potlačenými emocemi.

Na přání Vás klientek jsem si doplnila kurzy kosmetiky, lymfatických a dalších masáží, abych teď mohla pro každou (každého) z Vás vytvořit terapii přesně na míru.

V současné době se věnuji převážně kraniosakrálním terapiím, díky nímž se nalézají a rozpouští pravé příčiny problémů jak fyzických, tak psychických.

Mým přáním je, aby jste v mém studiu cítili krásně a spokojeně, zažili pocit hlubokého vnitřního klidu, obnovení toku životní energie a harmonie těla i duše.

A co se mi líbí?

Miluji Audrey Hepburn, její životní postoj a krásu.

Zde jsou její tipy na krásu

hepburn.pps

Moudrost Eckharta Tolleho a jeho jedinečné přednášky

http://eckhart-tolle-cz.blogspot.cz/

Zdroj informací z duchovních webů

www.cestasvetla.wbs.cz

www.cestyksobe.cz

www.inner-light.ning.com

www.transformace.info

www.posvatnesrdce.cz